Hakkımızda

Hünnap, Şifa dolu Anadolu tat geleneğini yaşatmayı ve yaygınlaştırmayı en temel hedef olarak seçmiştir.

Hünnap olarak misyonumuzun kaynağını buradan alıp, en ileri teknoloji ve steril ortamlarda üretilen, binlerce yıllık deneyim ile bu topraklarla özdeşleşmiş geleneksel tatları siz değerli tüketicilerimize sunmak gayretindeyiz.

Hünnap olarak, şifa dolu Anadolu tat geleneğini yaşatmayı ve yaygınlaştırmayı en temel hedef olarak seçmekteyiz.

Tatlarımız Anadolu'dan

“İnsan yediğidir” der bir doğu bilgesi. Kentleşme ve modernleşme ile birlikte insan topraktan ve saf olandan trajik bir biçimde uzaklaşmıştır.

Hızlı ve stresli yaşam temposu, günlük işlerin koşuşturması arasında insanı, ruhu ve bedeniyle birlikte askıya alınmış gibi hissettiriyor.

Kendisini kuşatılmış olduğunu çaresizce fark ediyor. Çabuk yoruluyor ve sinirleri sürekli gerginleşiyor. Hızlı yaşam temposunun gerisinde kalmamak için yeme alışkanlıkları da değişiyor. Hazır, pratik ve doğallıktan uzak gıdalarla beslenmeye yatkın hale geliyor. Bütün bunlar bir araya geldiğinde hastalıklara açık hale geldiğinin ne yazık ki geç farkına varıyor.

Bizler insanımızın doğayla ve doğal olanla yeniden buluşması için yola koyulduk. Daha saf ve kirlenmemiş, binlerce yıllık deneyimlerle süzülmüş bir geleneğin ürünlerini sofralarınıza taşımak için kollarımızı sıvadık.

Anadolu’muzun seçkin geleneksel tatlarını bütün saflığıyla sizlere sunmak için ve daha güçlü, daha sağlıklı ve daha mutlu bir hayata birlikte merhaba demek için…