İçerik Menü

Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 14 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

*Anlaşmalı olduğumuz kargo firması dışında herhangi bir kargo şirketi ile gönderilen iadeler tarafımızdan kabul edilememektedir.

*Yaptığınız alışveriş sonucu, keyfi ve yanlış ürün iade işleminizde kargo ücreti size aittir.

Kargo Hasar Koşulları
Kurye teslimat için adresinize geldiğinde paketinizi teslim alma sırasında kesinlikle kontrol ediniz. Teslim alma imzanızı attıktan sonra kuryeyi 5 dakika bekletebilirsiniz. Paketinizi açarak ürününüzü kontrol edebilirsiniz. Herhangi bir hasar var ise hasar tanzim tutanağı tutturarak ürünü direk tarafımıza iade edebilirsiniz. Ürün geri döndüğünde kontrol edilerek bir ertesi iş gününde yenisi adresinize çıkış yapılacaktır.

*Tutanak işlemlerini sağlamamış tüm müşteriler hasarlı iade işleminden 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esas alınarak iade işlemini yapamayacaktır!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.